Zajmina nuk e din sa shkronja i ka alfabeti i gjuhës shqipe (Video)

0
75

Këngëtarja seksi Zajmina Vasjari, e cila pak ditë më parë është diplomuar për arkitekturë, ende nuk di sa shkronja ka alfabei i gjuhës shqipe. Gjatë një interviste për emisionin “Prive” në Klan Kosova, Zajmina është pyetur sa shkronja ka alfabeti i gjuhës shqipe dhe ajo përgjigjet me bindje: 50 shkronja.