Zhvishet Elvana, fansat e ofendojnë

0
52

Një foto që këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në Instagram, ka revoltuar shumë fansat e saj, të cilët e kanë kritikuar për zhveshjen e saj.

Ndërsa ajo po performonte para një publiku, fansat i thonë se po merret me fëmijët dhe se imazhi i saj lë për të dëshiruar.

Pavarësisht shumë ofendimeve, Elvana ka zgjedhur të heshtë.