Sa e bukur është bërë vajza e Mimoza Mustafës (FOTO)

vajza

Jo rrallë herë fëmijët e këngëtarëve kanë marrë vëmendje edhe pse ata nuk kanë ndjekur rrugën prindërve të tyre për të qenë fytyra publike.

Në këtë mes hyn edhe Rozafa, vajza e Mimoza Mustafës dhe Shkumbin Kryeziut, e cila jo rrallëherë është përfolur për të në media.

Pavarësisht se Mimoza dhe Shkumbini, duan ta mbajnë jetën e tyre në privatësi dhe nuk publikojnë as fotografi të shpeshta me fëmijët e tyre, Rozafa merr gjithmonë vëmendje përmes fotografive që publikon në rrjetet sociale.

Në fotografitë e fundit që ka publikuar, Rozafa shihet mjaft joshëse./ZERI/

Image
Image
Image
Image
Image
Image