A u pajtuan? Dafina dhe Dj Geek ia kthejnë ‘followin’ njëri- tjetrit dhe shkojnë në koncert bashkë

0
84

Para disa ditësh u raportua se këngëtarja e famshme, Dafina Zeqiri, është ndarë nga i dashuri i saj, Dj Geek. Këto raportime erdhën pasi dyshja e kishin hequr njëri-tjetrin nga Instagrami.

Mirëpo, ata ia kanë rikthyer “followin” njëri- tjetrit.

Madje në një koncert mbrëmë, dyshja janë parë bashkë në skenë.