Connect with us

Lifestyle

Neymar mbipeshë? Futbollisti nuk njihet më! Shikoni si duket ylli brazilian

Neymar ndodhet në periudhën e rikuperimit pas dëmtimit që pësoi me Kombëtaren e Brazilit në ndeshjen e vlefshme për kupën e Amerikës.

Ylli i futbollit u bë baba për herë të dytë përpara disa muajsh, pasi ish-partnerja e tij, Bruna Biankardi, solli në jetë vajzën e tyre Maria dhe pak më vonë ata konfirmuan ndarjen.

Neymar Jr i ka befasuar të gjithë fansat e tij kur në internet qarkulluan disa fotografi të tij në festën e ditëlindjes së legjendës braziliane Romario. Ato pamje kanë tronditur të gjithë komunitetin sportiv, pasi siç shihej Neymar tashmë kishte shtuar shumë peshë. Ai u pa i veshur me një xhaketë dhe maicë dhe disa fansa besojnë se ylli brazilian tani vërehet qartë se është në mbipeshë. Neymar gjithashtu postoi disa fotografi me Romarion nga festa e tij dhe fansat e tij filluan duke thënë se 58-vjeçari po dukej në një formë më të mirë fizike se sa Neymar.

Sidoqoftë ka spekulime të cilat e thonë të kundërtën, pasi një pjesë e fansave kanë pretenduar se Neymar ka postuar në llogarinë e tij në Instagram disa ditë para festës, ku aty dukej në formë mjaft të mirë. Neymar ka pësuar një këputje të ligamentit ACL dhe të meniskusit në këmbën e tij të majtë dhe ka qenë jashtë fushave që nga 17 tetori i vitit të kaluar. Ylli brazilian i cili momentalisht luan në Arabi tek Al-Hilali, ka humbur rreth 424 ditë që nga viti 2020 shkaku i lëndimeve. Rikujtojmë se pak kohë më mungesa e Neymarit në listën e lojtarëve të Al-Hilal ka bërë që të ‘shpërthejnë’ raportimet se kontrata e tij me klubin saudit është shkëputur.

 


Top Channel

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lifestyle

Festë në familjen e Adelina Ismailit

Sot ka festë në shtëpinë e Pop Divës Adelina Ismaili dhe bashkëshortit të saj Val Krasniqit.

Djali i tyre Uliksi, feston shtatëvjetorin e lindjes,

Adelina në profilin e saj në Instagram ka uruar të birin në ditën e veçantë të tij.

“Urime ditëlindjen e shtatë jeta jonë. Qofsh gjithmonë i lumtur. Të duan mami e babi me së shumti ne botë,” shkroi Adelina në postimin e saj.

Continue Reading

Lifestyle

Ledri e Geasy lansojnë ‘bombën’ e vitit

Ashtu siç ishte paralajmëruar, ikona e hip-hopit Ledri Vula ka bashkuar forcat me reperin Geasy për hitin e ri.

“Thuj” titullohet kënga e cila është vizualizuar me një videoklip të veçantë, në të cilën artistët janë kujdesur të shfaqen plotë stil.

Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur vet artistët ndërsa për video është kujdesur Entermedia. Për miksimin, muzikën e producimin Big Deal Records.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë e cila sigurisht do të jetë hiti i këtij viti./Indeksonline/

 

Continue Reading

Lifestyle

Modelja shqiptare: Linda myslimane, por nuk ndihesha e tillë, u bëra e krishtere

Modelja Mia Putro tha se ka lindur në një familje myslimane por ka ndërruar fen duke u kthyer në krishtere.

Ajo tha qe feja ka të bëj me ndjenjën dhe ajo nuk ndjehet myslimane.
Ndiqeni videon
https://fb.watch/r4oX58yJAQ/?mibextid=v7YzmG

Continue Reading

TË FUNDIT

Lajme24 hours ago

Çmimet e naftës bien pas sulmit të Iranit

Çmimet e naftës kanë rënë pas sulmit hakmarrës të Iranit ndaj Izraelit. Në bursën e Londrës çmimi arriti në 90...

Lajme24 hours ago

Ilir Meta mbështet VMRO-DPMNE-në: Fitorja e tyre do t’i jep një dimension të ri zhvillimit ekonomik të vendit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka shprehur mbështetjen e tij për VMRO-DPMNE-në. Sipas ish presidentit të Shqipërisë, nga...

Lajme24 hours ago

Ndryshimet në platformën X të Elon Musk, përdoruesve nuk do t’u jepet ky opsion

Platforma X nuk i lejon më përdoruesit të fshehin distinktivët e tyre blu të verifikimit, pavarësisht nëse kanë paguar për...

Lajme24 hours ago

Mickoski: Ka ikur koha kur Reçica mund të shantazhonte

Dje Artan Grubi ka dhënë kushtin e BDI-së për mbështetje në raundin e dytë zgjedhor. Ai tha se është e...

Lajme2 days ago

Arben Taravari njofton se VLEN anulon tubimin, shkak aksidenti tragjik

Arben Taravari kandidat për president nga VLEN nëpërmjet një video mesazhi ka njoftuar se tubimi në Gostivar anulohet përshkak të...

Sport2 days ago

Shkëndija dhuron spektakël në Tetovë, e mund Sileksin 6:1

Elita e futbollit vendor ka sjell pasditën e sotme tre ndeshjet e fundit të xhiros së 27-të në program. Shkëndija...

Lajme2 days ago

Osmani: Dënojmë sulmin iranian, Izraeli të mbajë përgjegjësi për civilët në Gaza

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në konferencën e sotme për media, ka dënuar fuqishëm sulmin masiv të Iranit...

Lajme3 days ago

Fronti Europian në Zhelinë/ Sulejmani: Do të jemi fitues absolut, në vazhdimësi bisedojmë se cila do të jetë diferenca, e jo fitorja, sepse fitorja është e padiskutueshme

Fronti Europian sonte është ndalur për bashkëbisedim me banorët e komunë së Zhelinës. Përveç kandidatit për president, Bujar Osmanit të...

Lajme3 days ago

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e stadiumit/ Ajdini: Mbetemi të përkushtuar ndaj Tetovës

Drejtori i Ndërmarjes për transport “Tetova transport”, z. Arbër Ajdini pak javë më parë ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për ndërtimin...

Lajme4 days ago

Policia jep detaje për të shtënat me armë në Tetovë

SPB Tetovë ka dalë me informacione zyrtare në lidhje me të shtënat që ndodhën pak më herët në qytetin e...

Trending